Şehrin Sigortacısı
Şehrin Sigortacısı | Yükleniyor...
Hakkımızda
Biz Kimiz

Şehrin Sigortacısı

Biz bu ülke'nin topraklarına gönül vermiş ŞEHRİN SİGORTACILARIYIZ. Sektör geçmişimiz ile sigorta alanında gerek müşterilerine gerek şubelerine en sağlıklı çözümler sunmayı amaç edindik. Sizlerin ihtiyaçlarını anlıyor, sizlere en uygun fiyatlı ürünleri sunuyoruz. Sizlere eksiksiz hizmet vermek bizim en önemli görevimizdir.

Türkiye'nin en büyük sektörlerinden biri olan sigortacılık sektöründe şubelerimizle birlikte büyümeyi hedefliyoruz. Şubelerimize inovatif çözümler sunuyoruz. Şehrin Sigortacısı'nın her gün gelişen alt yapısıyla her zaman en gelişmiş teknolojisi sunuyoruz.

Şehrin Sigortacısı, ülkemizin köklü sigorta kuruluşlarından olan bir çok sigorta şirketinin yetkili acentesidir. Uzun yılların getirdiği tecrübe ve dürüst çalışma anlayışının desteğinde, sürekli artan müşteri portföyü ile alanında bir güven timsali olmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik ilkesi çatısı altında, her müşterisi ile şeffaf bir anlayış içerisinde çalışmayı benimseyen şirketimiz bu bağlamda poliçeler ve teminatları konusunda en doğru yönlendirmeyi yapmaktadır.

650B

Mutlu Müşteri

15+

Yıllık Deneyim

80+

Fazla Branş